Prečo milujem ASICS? Jednoduchá odpoveď.

Myslím, že som značku ASICS miloval dávno predtým, než som sa stal FrontRunnerom. Keď som vyrážal na svoju cestu okolo sveta, snažil som sa s ASICS skontaktovať. Dávalo mi zmysel, aby moje behanie po svete zastrešila silná značka, komunitný charitatívny presah môjho projektu mi prišiel zaujímavý. Nepodarilo sa, ASICS v regióne operuje hlavne z Rakúska a ja som sa k nikomu nedostal. Nevadí, nikde inde som neskúšal a rozbehol som sa do sveta. Na ASICS som nezanevrel, poznáte to, VŠETKO V SPRÁVNY ČAS!

V živote som behal vo všeličom, za tie roky mám toho odskúšaného až až. Neviem si pomôcť, odjakživa sa mi najlepšie behávalo práve v ASICS-och. Značka sa za tie roky stala mojou srdcovou záležitosťou. Okrem iného som v nej nabehal 1475 kilometrov na najrôznejších miestach sveta. Či to bol piesok thajskej pláže, dážd tokijského maratónu, pevnosť austrálskych útesov, horko amerického Údolia smrti alebo asfalt hongkongského prístavu, model Noosa Tri bol neustále so mnou. Preťal so mnou cieľ maratónov v Singapúre a Soule, triatlonu v novozélandskej Wanake, polmaratónov v malajskom Penangu, kambodžskom Angkor Wate, či tichomorskom Guame, mal som ich na nohách počas nespočetného množstva ďalších kilometrov po celom svete. Sú súčasťou najkrajších zážitkov môjho života, a na to nikdy nezabudnem. Stali sa tiež symbolom obálky mojej knihy, ktorá po prebehnutí sveta vyšla.

ASICS FrontRunners. Komunita. Zábava. Úžasní ľudia. Zdravý životný štýl. Začíname! Milujeme pohyb. Vôbec neapelujem aby ste sa pridali alebo začali nakupovať ASICS (ok, nebolo by to zlé, ale...:). Hlavne robte čo vás baví a napĺňa a robte to s radosťou. O nič iné vo finále nejde. 

#SoundMindSoundBody

autor
portrait

Matej Šemšej

Director Human Resources z Praha


Klub: www.runeller.com / ASICS FrontRunnersCZ

Mé disciplíny
Ultramaraton dlouhý triatlon Triatlon Půlmaraton Maraton Dálkový terénní běh (ultra trail)

Další blogy